Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Zobārsta apmeklējums kļūst aizvien patīkamāks, jo zobārstniecības tehnika ir attīstījusies tik tālu, ka vienīgais, ar ko atšķiras virzīte pie zobārsta ir personāla zināšanas, padarītā darba kvalitāte un laipnā attieksme pret klientiem.

Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Zobārstniecības klīnika „AlMaDents” nodrošina rūpīgi plānotu, kompleksu, kvalitatīvu un uz ilgtermiņa rezultātu orientētu zobu ārstēšanu.

Ikvienam pacientam mūsu speciālisti dod maksimālo ieguldījumu, sasniedzot rezultātu, kas iepriecina pacientu un saglabā viņa dzīves kvalitāti, labsajūtu un dzīvesprieku iespējami ilgu laika periodu.

Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Zobārstniecības klīnika „AlMaDents” tika dibināta1993. gadā, saviem Latvijas un arī citu valstu pacientiem mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu: zobu ārstēšanu, protezēšanu, zobu implantāciju, kaula pieaudzēšanu, smaganu plastiku, estētisku restaurāciju, kā arī mutes dobuma higiēnu un sakodiena korekciju.

Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Jūs laipni sagaidīs jauka administratore mūsu viesmīlīgajās telpās un vienmēr profesionālu pieeju varēsiet sagaidīt no mūsu zobārstniecības speciālistiem. „AlMaDenta” zobārstniecības ārsti pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un meistarību kursos un semināros, lai sniegtu pacientiem pašus kvalitatīvākos pakalpojumus.

Personāls
PersonālsPersonālsPersonālsPersonāls
Personāls