Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Zobārsta apmeklējums kļūst aizvien patīkamāks, jo zobārstniecības tehnika ir attīstījusies tik tālu, ka vienīgais, ar ko atšķiras virzīte pie zobārsta ir personāla zināšanas, padarītā darba kvalitāte un laipnā attieksme pret klientiem.

Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Zobārstniecības klīnika „AlMaDents” nodrošina rūpīgi plānotu, kompleksu, kvalitatīvu un uz ilgtermiņa rezultātu orientētu zobu ārstēšanu.

Ikvienam pacientam mūsu speciālisti dod maksimālo ieguldījumu, sasniedzot rezultātu, kas iepriecina pacientu un saglabā viņa dzīves kvalitāti, labsajūtu un dzīvesprieku iespējami ilgu laika periodu.

Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Zobārstniecības klīnika „AlMaDents” tika dibināta1993. gadā, saviem Latvijas un arī citu valstu pacientiem mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu: zobu ārstēšanu, protezēšanu, zobu implantāciju, kaula pieaudzēšanu, smaganu plastiku, estētisku restaurāciju, kā arī mutes dobuma higiēnu un sakodiena korekciju.

Pasmaidi un dzīve Tev smaidīs pretī...

Jūs laipni sagaidīs jauka administratore mūsu viesmīlīgajās telpās un vienmēr profesionālu pieeju varēsiet sagaidīt no mūsu zobārstniecības speciālistiem. „AlMaDenta” zobārstniecības ārsti pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un meistarību kursos un semināros, lai sniegtu pacientiem pašus kvalitatīvākos pakalpojumus.

Pakalpojumi

Zobārstniecības klīnika „AlMaDents” sniedz zobārstniecības pakalpojumus pieaugušajiem

Apskate un diagnostika: ar jaunās paaudzes digitālām rentgena iekārtām.

Zobu ārstēšana: plombēšana, sakņu kanālu ārstēšana.

Estētiskā restaurācija: Zobu balināšana, zobu formu, izmēru un krāsu uzlabošana, priekšējo zobu rindas un šķirbas starp zobiem (diastēmas) labošana.

Mutes dobuma ķirurģija: visa veida zobu ekstrakcijas, zoba saknes rezekcija, smaganu korekcija un citas ķirurģiskas manipulācijas.

Protezēšana: visa veida protēzes - protezēšanas veids tiek izvēlēts un piemeklēts saskaņā ar pacienta vēlmēm un iespējām.

Zobu implantācija: zobu implanta ievietošana žokļa kaulā, protezēšana uz implantiem, kaula transplantācija.

Zobu higiēna: Vizītes laikā pacientu informējam par vispārējo mutes dobuma veselību, par kaitīgiem ieradumiem, kas to ietekmē. Pareizas zobu tīrīšanas tehnikas apmācību sniedzam gan bērniem gan pieaugušajiem. Tiek veikta zobakmens un mīkstā aplikuma noņemšana, izmantojot speciālas ultraskaņas ierīces. Pēc zobakmens notīrīšanas liekam flora aplikācijas un stiprinām zobus ar līdzekļiem, kas pasargā tos no skābās vides ietekmes.

 

Vides pieejamības nodrošināšana personām ar finkcionāliem traucējumiem

Vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem zobārstniecības klīnikā „AlMaDents” notiek sekojošā kārtībā:

  1. Iekļūšana klīnikas telpās pieejama ar pavadoņa palīdzību un speciāla pacēlāja izmantošanu (klīnika atrodas pirmajā paaugstinātajā stāvā), iepriekš sarunājot vizīti
  2. Klīnikas stāva ietvaros ir nodrošināta patstavīga pārvietošanās iespēja
  3. Klīnikas stāvā ir tualetes telpa, kas ir nodrošināta personām ar funkcionāliem traucējumiem
  4. Jūs varat sazināties ar mums telefoniski, izmantojot stacionāro vai mobilo tālruni, elektroniski, nosūtot vēstuli uz mūsu elektronisko pastkasti almadents@inbox.lv
  5. Jūs varat izmantot zvana pogu, kas atrodas pie ārdurvim, pēc zvana pie Jums pienāks mūsu klīnikas pārstavis, kurš sniegs nepieciešamo informāciju
  6. Lai saņemtu klīnikas sniegtos pakalpojumus nepiecišams sazināties ar klīnikas reģistratūru lai pieteiktos vizītei (jaizvēlas Jums piemērotāko variantu no iepriekšminētajiem). Atbraucot uz klīniku, jāpabrīdina klīnikas administratori (telefoniski vai nospiežot zvana pogu pie durvīm).

Klientu ievērībai:

  1. Klīnika pieņem pacientus tikai pēc iepriekšēja pieraksta;
  2. Klīnikai nav nodrošinātas sociālās un valsts apmaksātās programmas;
  3. Klīnika piedāva visu veidu zobārstniecības, protezēšanas un ķirurģijas pakalpojumus, izmantojot vietējo anestēziju.